John Wick Efsanesi Oyun Oluyor! İşte İlk Tanıtım Videosu!!

9 Mayıs 2019 0 Yazar: Burç Coşkunkan

John Wick film serisi oyun oluyor. Konu olarak film serisini temel alan oyun John Wick Hex konsollar ve PC için duyuruldu.

Amsterdam merkezli oyun yayıncısı Good Shepherd Entertainment ve geliştirici stüdyo Bithell Games, John Wick film serisini temel alan “hızlı tempolu, aksiyon odaklı strateji oyunu” John Wick Hex’i konsollar, PC ve Mac için resmen duyurdu. Epic Games Store için özel olarak çıkacak oyunun çıkış tarihi ise henüz duyurulmadı.

John Wick Hex

Google Play 2019 Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu!

John Wick film serisinin arkasındaki yaratıcı ve oyuncu ekiple yakın işbirliği içinde oluşturulan John Wick Hex’te oyuncuların her eylemi ve saldırıyı sonuçlarını göz önünde bulundurarak seçmesi gerekecek. Oyundaki her hareket filmlerden bir sahne gibi hissetmenizi sağlarken, size verilen görevleri doğru stratejiyle gerçekleştirmeniz gerekecek. Geliştiriciler oyun içerisindeki aksiyonları tıpkı bir koreografili satranç olarak tanımlıyor.

Seslendirme kadrosunda birçok büyük ismin yer aldığı söylenirken, bunlar arasından Ian McShane ve Lance Reddick’in isimleri doğrulandı. Diğer seslendirenler ileri bir tarihte açıklanacak. Oyunun ilk resmi tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Derecelendirme yok

Derecelendirmek İstermisiniz?