Game of Thrones’un Yeni Bölümünde İnanılmaz “Starbucks” Hatası

6 Mayıs 2019 0 Yazar: Burç Coşkunkan

Dün gece yayımlanan Game of Thrones dizisinin yeni bölümünde kahve zinciri Starbucks’a ait bir kağıt bardağın bulunması sosyal medyada konu oldu.

Dünyanın en popüler dizisi hiç kuşkusuz Games of Thrones. Uzun zamandır beklenen savaşın gösterildiği üçüncü bölümün ardından gelen yeni Game of Thrones bölümünde ortaya çıkan bir “hata” sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer aldı. Dizinin dün gece yayınlanan bir sahnesinde sahnede masanın üzerinde bir karton Starbucks bardağı göründü.

2019’un İlk Akıllı Telefon Satış Rakamları Açıklandı! Xiaomi Düşüşte!!

Game of Thrones’un popülaritesi, dizinin tüm sahnelerinin de dikkatle izlenmesine neden oluyor. Dolayısıyla başka dizilerde gözden kaçabilecek türden hatalar, Game of Thrones’ta çok daha parlak bir şekilde göze çarpıyor. Winterfell’de gerçekleştirilen bir ziyafette Daenerys Targaryen karakterinin önünde  metal şarap kadehlerinin yanında modern bir karton kahve bardağının görüldü.

Sosyal medyada en çok konuşulan olaylar arasında yer alan hatanın bilinçli bir hareket olarak yapıldığını öne süren kuvvetli bir kitle de mevcut. İzleyiciler, dizinin yapımcılarının da son sezonun yarattığı heyecanı farklı bir şekilde sürdürmek adına böyle bir tercihte bulunmuş olabileceği belirtiliyor. 

Dizi yetkililerinden konuyla ilgili bir açıklama ise henüz gelmedi.

Derecelendirme yok

Derecelendirmek İstermisiniz?