Honor’dan Anneler Gününe Büyük Jest! ÖTV Zammı Yok İndirim Var!!

4 Mayıs 2019 0 Yazar: Burç Coşkunkan

Honor markası yerli kullanıcıları sevindirecek büyük bir kampanya düzenlemeye karar verdi. Marka, anneler gününe özel olarak yeni ÖTV zammını yansıtmayıp ekstra indirime gidiyor.

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile cep telefonu alımlarında yansıtılan ÖTV miktarına iki katı kadar zam yapılmıştı. Fiyatların birden bide yükseldiği Türkiye akıllı telefon pazarında Honor’dan müjdeli bir haber geldi. Şirket, anneler gününe özel olarak ÖTV zammını fiyatlarına yansıtmayıp üzerine bir de indirime gidiyor.

Cep Telefonundan Alınan ÖTV’ye Büyük Oranda Zam Yapıldı!!

Honor ve Vatan Bilgisayar işbirliği ile düzenlenen kampanyada Anneler Günü’ne özel olarak Honor, Honor 8X ve Honor 10 Lite cep telefonlarında 300 TL’ye varan indirimler sağlanıyor.

Peşin fiyatına 10 Taksit!

Huawei çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Honor markası, yeni ÖTV zammını fiyatlarına yansıtmayıp, Vatan Bilgisayar işbirliği ile alınan  Honor 8X ve Honor 10 Lite cep telefonlarında 300 TL’ye varan indirim yansıtıldı. Ayrıca ödeme kolaylığı açısından Fibabanka kredisiyle yapacağınız alışverişlerde peşin fiyatına 10 Taksit imkanı da sunuluyor.

Honor ve Vatan Bilgisayar arasında gerçekleşen Anneler Günü kampanyası kapsamında güncel fiyatlar ise şu şekilde.

  • Honor 8X 64 GB sürümü 2.399 TL yerine 2.099 TL
  • Honor 8X 128 GB sürümü 2.599 TL yerine 2.299 TL
  • Honor 10 Lite 64 GB sürümü ise 1.999 TL yerine 1.949 TL’ye alınabilecek.

Kampanya dahilinde belirtilen cep telefonlarını Vatan Bilgisayar’dan satın alacak tüketiciler, ekstra 1 yıl garanti sunan ‘Keyifli Garanti’ paketini ise 49 TL karşılığında alabilecekler.

Derecelendirme yok

Derecelendirmek İstermisiniz?