Huawei P30 Pro’ya Alternatif Honor P20 Pro Geliyor!

29 Nisan 2019 0 Yazar: Burç Coşkunkan

Honor, Huawei P30 Pro modeline alternatif olacak uygun fiyatlı telefonunu duyurmaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizde!

Honor P20 Pro

Huawei çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Honor markası çok yakın zamanda yeni bir amiral gemisi akıllı telefonunu duyurmaya hazırlanıyor. Weibo internet sitesinde yayınlanan paylaşıma göre Honor P20 Pro ismiyle tanıtılacak olan telefon, Huawei P30 serisi telefonların çizgilerini taşıyor.

Çin’in Facebook’u olarak bilinen Weibo’da yayınlanan görüntü, Honor 20 Pro’nun arka tarafında dörtlü kamera modülüne ev sahipliği yapacağını gösteriyor. Ayrıca; Huawei’nin son zamanlarda tanıttığı amiral gemisi telefonlarda kavisli ve degrade arka panel tasarımını bu cihazda da görüyoruz. Arka panelinde parmak izi tarayıcısının yer almaması da bizlere ekrana gömülü parmak izi sensörünün kullanılacağını işaret ediyor.

Samsung Galaxy J4+ ve J6+ İçin Android Pie Güncellemesi Yayınlandı!

Honor 20 Pro, hem dörtlü kamerası hem arka panel tasarımıyla tıpkı Huawei P30 Pro modeline benziyor. Donanım olarak da benzerlikler gösterecek olan modelin fiyatının P30 Pro’dan daha uygun olacağı kesin. Yalnız arkadaki 4 kameranın işlevlerinin şimdilik sır olduğunu ve tüm detayların 21 Mayıs’ta Londra’da düzenlenecek olan etkinlik kapsamında açıklanacağını belirtelim.
Derecelendirme yok

Derecelendirmek İstermisiniz?