GTA VI Çalışmaları Doğrulandı! Geliyor!!!

22 Nisan 2019 0 Yazar: Burç Coşkunkan

Eski bir Rockstar Games çalışanı tarafından GTA 6’nın üzerinde çalışıldığı doğrulandı. Detaylar haberimizde!

GTA forumundan gezen birisi eski bir Rockstar Games çalışanı Bibin Michael’ın öz geçmişinde Grand Theft Auto VI’nın geliştiricileri arasında yer aldığını gösteren bir öz geçmiş gördü. Öz geçmişi görür görmez de başta sosyal medya olmak üzere internet sitelerinde bunu paylaştı.

Huawei, EMUI 9.1 Güncellemesini Alacak Telefonların Listesini Paylaştı!

Daha önce Rockstar Games’te yer alan geliştirici Bibin Michael‘ın Aralık 2017 – Nisan 2018 tarihleri arasında Jr. araç sanatçısı pozisyonunda “Grand Theft Auto V DLC’si ve Grand Theft Auto VI için gerçek dünyadakilerle uyumlu araçlar” oluşturduğu ifadesi yer alıyordu. Ancak; haberin yayılmasından sonra Michael, öz geçmişinde yer alan bu ifadeleri kaldırdı. 

GTA VI 2022’de Çıkabilir!

GTA VI’nın çıkış tarihi olarak da çeşitli varsayımlar mevcut. Bunlardan en güçlüsü 2018’in başlarında ortaya çıkan bir haberde, Dark Souls 3 resmi olarak duyurulmadan hemen önce oyunun detaylarını sızdıran 1.2 milyon aboneye sahip YouTube kanalı Inside Gaming (The Know), bir sonraki Grand Theft Auto oyununun Project Americas kod adıyla geliştirildiğini ve 2022’de çıkış yapacağını iddia etmişti.

Tüm bunlar yaşanırken Rockstar Games cephesi herhangi bir doğrulama veya yalanlama yapmış değil. Şirket yeni versiyon GTA ile alakalı açıklama yapmaktan kaçınıyor.

Derecelendirme yok

Derecelendirmek İstermisiniz?