Samsung Galaxy S7 İçin Android Pie Güncellemesi Geliyor!

15 Nisan 2019 0 Yazar: Burç Coşkunkan

Samsung’un 3 yıllık amiral gemisi telefonu Galaxy S7 için Android Pie güncellemesi yakın zamanda yayınlanabilir. Ayrıntılar haberimizde. 

Dün internete bomba gibi bir bilgi düştü. Samsung’un 2016 yılında büyük ses getiren amiral gemisi Galaxy S7 ile ilgili bir sertifika güncellemesinde, telefon yazılımı Android 9.0 olarak görünüyor. Bu da cihazın yakın zamanda yeni bir güncelleme alacağı beklentisini doğurdu.

Galaxy S7 müjdesi ay başında gelmişti!

Nisan ayının başlarında Samsung cephesinden Galaxy S7 cihazına üç ayda bir güncelleme göndereceklerine dair açıklama gelmişti. Şimdi de Galaxy S7 için Android 9.0 güncellemesini gösteren sertifikanın gelmesi, bu güncellemenin gerçekleşme ihtimalini bir hayli kuvvetlendirdi.

Samsung’dan Beklenmedik Güncelleme Hamlesi

Bazı güvenilir kaynaklar Güney Koreli şirketin Galaxy S7 için Mayıs ayı sonunda bir güncelleme yayınlayacağını ve bu güncellemenin Android Pie tabanlı Onu UI arayüzünü içereceğini belirtmekte.

Sızdırılan sertifika sonunda Samsung cephesinden henüz bir doğrulama gelmiş değil. Ancak; Galaxy S7 için olası bir Andrıoid yükseltmesi sürpriz olacaktır.

Derecelendirme yok

Derecelendirmek İstermisiniz?