Samsung’tan Önümüzdeki 10 Yıl İçin Büyük Bir İddia Atıldı!

12 Nisan 2019 0 Yazar: Burç Coşkunkan

Samsung’un CEO’su Dj Koh, akıllı telefon pazarında oldukça iddialı konuştu. 

Son zamanlarda akıllı telefon pazarında oldukça kızgın rekabet ortamı oluştu. Özellikle Huawei ve Xiaomi pazarda söz sahibi olmaya başlayınca pazarın iki büyük devi Apple ve Samsung’u tehdit etmeye başladı. Bu doğrultuda da Çin merkezli üretici Huawei, defalarca Güney Kore’li rakibini geride bırakma konusundaki kararlılığını dile getirdi. Huawei’nin bu çıkışına sessiz kalan Samsung cephesinden sonunda bir açıklama geldi. Samsung’un CEO’su DJ Koh, şirketinin önümüzdeki on yıl boyunca bir numaralı akıllı telefon üreticisi olarak lider kalacağını belirtti.

Yakında WhastApp Durumları Facebook’ta Paylaşılabilecek

Dj Koh, ellerinde bulundurduğu en büyük akıllı telefon üreticisi ünvanını kaybetme olasılığı  sorulduğunda, önde gelen akıllı telefon üreticisi Samsung’un her zaman yenilikçiliğe ve ürünlerini geliştirmeye odaklandığını, önümüzdeki on yılda markanın bir numara olmaya devam edeceğini belirtti.

Samsung, küresel pazarda akıllı telefon satışlarının düşmesine rağmen, katlanır akıllı telefon modellerine güveniyor ve CEO, akıllı telefon pazarının daha önce benzeri görülmemiş bir mobil deneyim sürecine gireceğinin altını çiziyor. Üstelik Koh, şirketin Galaxy Fold’ın ekranını güncellemeye devam ettiğini, böylece herhangi bir sorun yaşamadan ve kaliteden ödün vermeyen bir kullanıcı deneyimi sunduğunu belirtti.

CEO ayrıca, Samsung’un katlanabilir telefon serisini daha geniş bir tüketici tabanına ulaştırmak için hazır olduğunu, bununla birlikte fiyatlandırma ve kesin zaman dilimi hakkında ayrıntılı bilgi olmadığını belirtti. Ayrıca, Bixby’nin Fransızca dil desteğinin beta sürecinde olduğunu ve yakında kullanıma sunulacağını da açıkladı.

Derecelendirme yok

Derecelendirmek İstermisiniz?