Facebook ve Messenger 30 Nisan’dan Sonra Bu Cihazlarda Çalışmayacak!

8 Nisan 2019 0 Yazar: Burç Coşkunkan

Facebook ve Messenger uygulamaları artık bazı akıllı telefonlara destek vermeyi kesecek ve çalışmayacak. İşte o telefonlar!

Sosyal medya devi Facebook, yaptığı bir açıklama ile Instagram’dan sonra Facebook ve Messenger uygulamalarının da Windows Phone desteğini keseceğini aktardı.

Yakın zaman önce Facebook çatısı altında çalışmaya devam eden Instagram, Windows işletim sistemine sahip akıllı telefonlardan 30 Nisan itibariyle çalışmayı sonlandıracağını duyurmuştu. Son yapılan açıklamada aynı tarihte ana uygulama Facebook ve Messenger’ında çalışmayacağı açıklandı. 

Netflix, 7.99TL’lik Mobil Abonelik Paketini Türkiye’de Sundu!

Yapılan son açıklamadan sonra şirketin Android ve iOS işletim sistemine sahip telefonlar için odaklanmaya devam edeceği belirtildi. Kısacası 30 Nisan tarihinden itibaren Windows işletim sistemli telefonlara sahip olan kullanıcılar, Instagram, Faebook ve Messenger uygulamalarını artık kullanamayacaklar. 

Windows 10 Mobile yüklü telefon kullanıcıları, uygulamayı kullanamayacak olsalar bile, kullandıkları web tarayıcıları üzerinden uygulamaların sayfalarını ziyaret etmeye devam edecekler.

Derecelendirme yok

Derecelendirmek İstermisiniz?