Xiaomi, Türkiye’de Üçüncü Mi Store Mağazasını Açmaya Hazırlanıyor!

29 Mart 2019 0 Yazar: Burç Coşkunkan

Evofone ile ülkemizde resmi faaliyetlerine başlayan Xiaomi markası, İstanbul’da açtığı iki Mi Store mağazasından sonra üçüncüsü için de kolları sıvadı.

Çinli telefon üreticisi Xiaomi, çok yakında yeni bir mağazasını daha İstanbul’da açacağını duyurdu. İstanbul ve Türkiye’de üçüncü olacak olan yeni Mi Store bakın nereye açılıyor?

Xiaomi, yeni telefonları Xiaomi Mi 9 ve Redmi Note 7’yi geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Türkiye basın toplantısında tanıtırken, ürünlerin satışına da başlıyor. Ancak Xiaomi’nin tek sürprizi yeni telefonları olmadı. Şirket, aynı zamanda İstanbul’a bir yeni mağaza daha açacağını açıkladı.

Xiaomi Mi 9 ve Redmi Note 7’nin Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Geçtiğimiz yıl sırasıyla Vadi İstanbul ve Forum İstanbul‘da Mi Store açan şirket, bu kez Üsküdar’da bulunan Akasya AVM‘de üçüncü mağazasının kapılarını açmaya hazırlanıyor. Xiaomi, resmi açılış için tam bir tarih vermese de Nisan ayı sonuna kadar yeni Mi Store’un açılışını yapacak. Diğer mağazalarda olduğu gibi Xiaomi, ürün gamını burada birebir tüketicilerle buluşturmayı planlıyor.

Xiaomi, yeni telefonlarını Türkiye’ye getirmeye devam ederken, yıl sonuna kadar 7 mağaza daha açmayı planlıyor.

5/5 (1)

Derecelendirmek İstermisiniz?