Call of Duty Mobile Ne Zaman Çıkıyor? İşte Oyun İçi İlk Görüntüleri!!

29 Mart 2019 0 Yazar: Burç Coşkunkan

Son zamanlarda mobil FPS oyunlarına karşı oldukça yüksek bir eğilim varken, FPS oyunların efsanesi Call Of Duty’den de bir hamle geldi. Call Of Duty: Legends Of War Mobile geliyor.

Yıllardır dünyayı kasıp kavuran oyunlardan Call of Duty serisi sonunda akıllı telefonlara da geliyor. Özellikle PUBG, APEX Legend ve Fortnite’ın büyük kitlelere ulaştığı mobil platformda FPS oyunların efsanesi Call Of Duty’nin gelmesi piyasayı sarsacak gibi. Peki Call of Duty Mobile ne zaman çıkacak?

Call of Duty telefon ve tabletlere geliyor, beta test süreci devam eden oyun çok yakında kararlı sürümle oyun severlerin beğenisine çıkacak. Activision, popüler oyun serisi Call of Duty’i hem Android hem de iOS ekosistemine uyumlu olacak şekilde hazırlıyor. Call of Duty: Legends of War isimli oyun bazı Android beta kullanıcılarına dağıtılmaya başlandı.

Xiaomi Mi 9 ve Redmi Note 7’nin Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Oyunun içerisinde çok oyunculu olarak, ara ve yok et, takım ölüm maçı gibi seçenekleri oynayabileceksiniz. Ayrıca zombi modu da bulunan oyunda botlarla alıştırma da yapabiliyorsunuz. Ancak oyun içerisinde Battle Royale özelliğinin olmadığını belirtelim.

Call of Duty ile özdeşleşmiş birçok karakter, silah vb. sizleri bekliyor. Mobil platformlar için oldukça etkileyici grafiklerle ile gelecek olan yeni oyunda, Call of Duty Modern Warfare 2′de bulunan Highrise, Black Ops serisinden aşina olduğumuz Nuketown ve Modern Warfare’den Shipment haritası gibi birçok klasik harita mobil sürümle birlikte geliyor. 

Oyunun ekran görüntülerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Oyunun ne zaman çıkacağı henüz açıklanmadı.

Derecelendirme yok

Derecelendirmek İstermisiniz?