Huawei Türkiye, Ekran Onarım Ücretlerinde İndirime Gitti!

14 Mart 2019 0 Yazar: Burç Coşkunkan

Huawei Türkiye, bazı akıllı telefon modellerinin ekran onarım ücretlerinde kısa süreliğine indirime gittiğini duyurdu!

Huawei Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre; bazı Huawei marka cihazların ekran onarımında indirime gidildi. Departman tarafından yapılan açıklamada 15 Nisan tarihine kadar;  Mate 20 Pro, Mate 20 lite, P20 Pro, P20, P20 lite, Mate 10 Pro, Mate 10 lite ve P Smart 2019 modellerinin ekran değişim ücretlerinde %40 indirim uygulanacak.

Şirketin neden böyle bir karar aldığı ise bir açıklama yapılarak kamuoyuna duyuruldu. Açıklamanın tam metnini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

HUAWEI akıllı cep telefonu sahiplerine garanti dışında ekran onarımında yüzde 40’a varan büyük indirimler sunarken ayrıca tamir edilen her ekran için ücretsiz ekran koruma filmi de hediye ediyor. HUAWEI Türkiye’nin bütün teknik servis noktalarında geçerli olacak kampanya 15 Mart ile 15 Nisan tarihleri arasında sürecek.

Kaza ile oluşan garanti dışı ekran kırılma hasarları için geçerli olan kampanyada, düşme veya ezilme sonucu oluşan kırıklar neticesinde tüm ekranın değiştirilmesi kapsam içinde yer alıyor. Eğer ekranın çalışması için gereken başka parçalar da hasarlı ise önce bu arızaların giderilmesi gerekiyor.

Tabloda yer alan fiyatlara vergiler, işçilik ve parça fiyatı dahildir. Nihai servis ücreti, yetkili servisin yaptığı inceleme sonrasında size önereceği ve kabul ettiğiniz tutar olacaktır. Yayınlanan yedek parça ücretleri döviz kurlarına bağlı olarak değişiklik göstereceğinden, telefonun servise teslim edildiği tarihteki fiyatlar değil, yetkili servisin bildirim yaptığı tarihteki fiyatlar esas alınacaktır.

Derecelendirme yok

Derecelendirmek İstermisiniz?