Google; Gmail, Drive ve Google Maps Uygulamalarında Sorun Olduğunu Açıkladı!

13 Mart 2019 0 Yazar: Burç Coşkunkan

Arama motoru devi Google’ın Gmail, Drive ve Google Maps uygulamalarında önemli bir sorun olduğu bildirildi. Google’dan ilk açıklama geldi!

İnternet devi Google’ın Gmail, Drive ve Google Maps uygulamalarında iletişim sorunu olduğu ortaya çıktı.  Avusturalya, ABD, Avrupa ve Asya’da kullanıcıların Gmail hesapları aracılığı ile kullandıkları Google Maps ve Google Drive uygulamalarında iletişim sorunu nedeniyle sürekli hata ile karşılaştıkları raporlandı.

Gmail’e İletişim Koptu!

Dünya genelinde birçok Google kullanıcısı, Gmail üzerinden mail gönderme ve alma sorunuyla karşılaştıklarını, Google Maps’de “sokak görünümü” özelliğinin çalışmadığını ve kullanım sırasında Gmail hesaplarına erişilemediği uyarısıyla karşılaştıklarını raporladı.

Google Açıklama Yaptı

Google’dan konuyla ilgili yapılan ilk açıklamada, “Gmail’de karşılaşılan sorunu inceliyoruz. Bu konu hakkında yakında bilgi vereceğiz. Söz konusu hatadan etkilenen kullanıcıların Gmail’e erişebildiklerini fakat hata mesajları, uzun bekleme süreleri ve beklenmeyen sorunlarla karşılaştıklarını görüyoruz” denildi.

Bu açıklamanın ardından gelen yeni bir duyuruda Gmail’de görülen sorunların çözüldüğü belirtilirken, Google Maps ve Google Drive’da görülen sorunların düzeltilmesi ile ilgili bir bilgi verilmedi.

Derecelendirme yok

Derecelendirmek İstermisiniz?