Apple, 25 Mart’ta Yeni Bir Etkinlik Düzenleyecek!

13 Mart 2019 0 Yazar: Burç Coşkunkan

Apple, 25 Mart’ta özel bir etkinlik düzenleyecek. Şirketin Cupertino’daki Steve Jobs Theatre’da düzenleyeceği etkinlik “It’s Show Time” sloganı ile duyuruldu.

Apple, 25 Mart’ta bir etkinlik düzenleyeceğini açıkladı. Bu özel etkinlik şirketin California’nın Cupertino kentindeki yeni Steve Jobs Theatre’da gerçekleşecek.

Etkinlikte Neler Yer Alacak?

Apple içinden gelen bilgilere göre etkinlik, tamamen şirketin yaklaşmakta olan çevrimiçi hizmetlerine odaklı olacak. Apple’dan orijinal programlama ve HBO gibi diğer şirketlerin içeriğiyle birlikte bir video servisi hizmetinin duyurusu bekleniyor. Bu servisin, Netflix benzeri bir hizmet olacağı belirtiliyor.

Apple’ın etkinlikte Apple Haberler için yeni bir abonelik sistemini duyurması bekleniyor. Yeni Apple Haberler servisi, müşterilerin servise abone olabileceği ve The Wall Street Journal, The New York Times, Washington Post ve daha fazlası gibi belli başlı yayınların tüm içeriğine erişebilecekleri bir alan olacak.

Duyurusu yapılması beklemen diğer konular arasında, AirPods 2, AirPower ve muhtemelen 5. kuşak iPad’e yönelik bir güncelleme bulunuyor ancak; bu konuda henüz kesin bir bilgi olmadığını belirtelim.

Apple’ın etkinliğini 25 Mart tarihinde Türkiye saatiyle 20:00 itibariyle buradaki bağlantı üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Derecelendirme yok

Derecelendirmek İstermisiniz?