Xiaomi Mi 9 Explorer Edition’ın Yeni Varyasyonu Bu Ay Çıkıyor!

12 Mart 2019 0 Yazar: Burç Coşkunkan

Xiaomi’nin Şubat ayında tanıtımını yaptığı amiral gemisi Mi 9 Explorer Edition’ın yeni bir varyasyonu bu ay sonunda satışa çıkacak. İşte yeni varyasyonun özellikleri! 

Şubat ayında tanıtılan Xiaomi Mi 9 Android ekosisteminde yer alan cihazlar arasında en güçlü akıllı telefonlardan birisi. Bununla yetinmeyen Çinli üretici, Mi 9 Explorer Edition‘ın yeni varyasyonu ile en güçlü akıllı telefona aday olabilir. Gösterişli bir şeffaf arka panel ile tasarımda çığır açan Mi 9 Explorer Edition, daha büyük bellek ihtiyacı duyanlara da hitap edecek.

Xiaomi, Mi 9 serisini tanıttığı zaman Explorer Edition modeli oldukça ilgi çekmişti ancak; bazı Xiaomi hayranları, 8GB RAM ve 256GB dahili depolama alanına sahip versiyonu olmadığı için şikayetçi olmuşlardı. Xiaomi’nin Ürün Müdürü Wang Teng Thomas Weibo üzerinden yaptığı açıklamada, 8GB RAM / 256GB dahili depolama alanına sahip saydam Mi 9’un yakında geleceğini belirtti.

Yapılan paylaşımı göz önünde bulundurduğumuz zaman, 31 Mart tarihinde Mi 9 serisinin en güçlü modeli ile karşı karşıya kalmamız mümkün. Söylentilere göre Xiaomi Mi 9 Explorer Edition 8GB RAM ve 256GB dahili depolama alanına sahip versiyonu ile Mart ayının sonunda 3.599 CNY (535 $ / 475 €) fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Derecelendirme yok

Derecelendirmek İstermisiniz?