Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ İçin Android Pie Güncellemesi Resmen Başladı!

28 Şubat 2019 0 Yazar: Burç Coşkunkan

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ kullanıcılarının beklediği haber nihayet geldi. Her iki cihaz için de Android 9.0 Pie güncellemesi resmen dağıtılmaya başladı.

 

Türkiye’deki Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ sahiplerini sevindirecek bir haber var. İki yıl önce tanıtılan Galaxy S8 ailesi için Android Pie güncellemesi resmen dağıtılmaya başlandı. Geçen ay Türkiye’deki Samsung Galaxy Note 9 kullanıcıları için çıkan Android Pie güncellemesi, sonunda Türkiye’deki Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri için de serbest bırakıldı.

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus Tanıtıldı! İşte Detaylar!!

OTA üzerinden dağıtılan ve takribi 1.7GB boyutunda olan güncelleme içerisinde 1 Şubat 2019 güvenlik yaması da beraberinde geliyor. Samsung’un yeni arayüzü Galaxy UI’ ile birlikte çalışan yeni Android sürümü için bazı kullanıcıların ısınma sorunuyla karşılaştığını belirtelim. Benzer bir durum yine aynı modeller için Android Oreo ile yaşanmış ve firma güncellemeyi durdurmuştu. Güncellemenin Android Pie için de durdurulup durdurulmayacağı şimdilik bilinmiyor.

Güncellemeyi cihazınıza yüklemek için ayarlar kısmından güncellemeleri denetle seçeneğini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Derecelendirme yok

Derecelendirmek İstermisiniz?