Xiaomi Mi9 ile Çekilen Fotoğraflar Yayınlandı!

16 Şubat 2019 0 Yazar: Burç Coşkunkan

Çin merkezli teknoloji üreticisi Xiaomi’nin ilk üç ana kameralı akıllı telefonu Xiaomi Mi9 ile çekilen örnek fotoğraflar yayınlandı.

Xiaomi en yeni amiral gemisi modeli Mi9’u bu ay tanıtması bekleniyor. Hatta bu tanıtım beklemenin de ötesine geçerek şirket tarafından doğrulandı diyebiliriz. Bir Weibo kullanıcısı, Xiaomi’nin Şubat ayında Mi9’u lanse edeceği hakkında resmi Weibo hesabına sordu ve kullanıcıdan “evet” cevabı geldi. Bu da cihazın kesin olarak bu ay içerisinde tanıtılacağı anlamına geliyor.

Xiaomi Mi9 şirketin ilk üç arka kameralı akıllı telefonu olarak lanse edilecek ve ana kamerası 48 megapiksel çözünürlüğünde olacak. Gelişmiş kamera yeteneklerine Qualcoomm’un amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 855’in gücünü de ekleyen cihazın çekmiş olduğu bir takım örnek fotoğraflar yayınlandı.

Cep Telefonundan Alınan ÖTV’ye Zam Geldi! Alınan Vergiler İki Katına Çıktı!

Xiaomi kurucu ortağı olan Wang Chuan, Xiaomi Mi 9’un üç kamera performansını gözler önüne seren bir takım fotoğraf örnekleri paylaştı. Xiaomi Mi 9 paylaşılan görüntülere eklenen fligran ise cihazın üç ana kamera ile geleceğini doğrulamış oldu. Xiaomi Mi9 ile çekilen fotoğrafları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Derecelendirme yok

Derecelendirmek İstermisiniz?