Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Filmi Netflix’te Yayınlandı!

16 Şubat 2019 0 Yazar: Burç Coşkunkan
Yılmaz Erdoğan’ın 2019 yapımı Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi henüz vizyondayken Netflix’te yayınlandı! Henüz viztonda gösterimi devam eden bir filmin resmi olarak dijitale düşmesi Türkiye’de bir ilk oldu.
Sinema salonlarındaki macerası henüz çok yeni olan ve sadece birkaç haftadır vizyonda gösterimde olan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Netflix’te yayınlanmaya başladı. Vizyona girdiğinden bu yana 2,5 milyon kişi tarafından izlenen Organize İşler Sazan Sarmalı filmi, Küresel medya devi Netflix’te yayınlanması tepkiyle karşılandı.

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, senaristliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın yaptığı, başrollerini Bensu Soral, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola ve Yılmaz Erdoğan’ın üstlendiği Organize İşler Sazan Sarmalı filmi 1 Şubat’ta vizyona girmişti. Film sinemaseverler tarafından büyük beğeni alırken, 2 hafta gibi bir sürede 2,5 milyon kişi filmi sinemada izledi.

Xiaomi Mi 9 Göründü! İşte Detaylar!!

Netflix Türkiye’den Açıklama Geldi!

Henüz vizyonda olan bir filmin resmi kaynaklarca dijitalde yer almasına karşın izleyiciler tarafından tepki gecikmedi. Filmi kısa süre önce izlemiş ya da izlemek isteyen yüzbinlerce sosyal medya kullanıcısı bu gelişmeyle ilgili paylaşımda bulundu. Konu hakkında açıklama yapan Netflix, şunları söyledi: “Netflix’te Türk filmi zamanı! Yılın en çok konuşulan yapımlarından Organize İşler 2: Sazan Sarmalı bugünden itibaren Netflix’te. Türkiye dahil, ABD’den İngiltere’ye, Kanada’dan Danimarka’ya, 190’dan fazla ülkedeki izleyiciler, İstanbul’un altını üstüne getiren üçkağıtçı Asım Noyan ve çetesinin maceralarına tanıklık edecek.”

İlk ay Netflix aboneliğinin ücretsiz olduğunu ve bu sayede filmi ücretsiz izlenebileceğini ekleyelim. Netflix’e ilk ay ücretsiz abone olmak için www.netflix.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Derecelendirme yok

Derecelendirmek İstermisiniz?