Resident Evil 2 Remake’in Demosu Yayınlandı!

12 Ocak 2019 0 Yazar: Burç Coşkunkan

Resident Evil efsanesinin merakla beklenen son oyunu Resident Evil 2 Remake’in demosu PlayStation ve Xbox kullanıcıları için yayınlandı.

1996 yılında Japon video oyun şirketi CAPCOM ile başlayan Resident Evlil efsanesinin son oyunu uzun süredir merakla bekleniyordu. En sonunda oyun severlerin beklediği müjde geldi. Resident Evil 2: Remake’in demo versiyonu yayınlandı.

Oyunun demosu ‘1-Shot Demo’ ismi ile PlayStation Store ve Xbox Store mağazalardaki yerini aldı. Şimdilik konsol platformlarında yayınlanan demo versiyonun PC versiyonu henüz yayınlanmış değil. Oyunun demosunu indirmek ve ilk oynayanlardan olmak isteyen PlayStation ve Xbox sahipleri, vereceğimiz linklerden demoyu kütüphanelerine ekleyebilirler.

Resident Evil hayranları için özel olarak tasarlanmış demo sürümü, oyun hakkında tecrübe etmenize imkan sağlamakta fakat dikkatli olun! Öldükten sonra istediğiniz kadar devam edebilecek olsanız da demoyu tamamlamak için sadece 30 dakikanız olacak.

Ek olarak bu demo, 31 Ocak tarihine kadar kullanılabilir. Oynamak için giriş yapmış olmalısınız ve aktif bir İnternet bağlantınızın bulunması gerekir. Oyun sırasında uygulamanın bağlantısı kesilir ve çevrimdışı olunursa başlık ekranına dönüldükten sonra zaman sayacı ilerlemeye devam eder.

Resident Evil 2 Remake, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 25 Ocak 2019’da tam sürüm olarak PlayStation Store ve Xbox Store mağazalarında yerini alacak. PC versiyonunun ise; Şubat’ın ilk haftasında çıkması bekleniyor.

Korku atmosferini kendi temponuzda mı yaşayacaksınız yoksa Raccoon Emniyet Müdürlüğü’nün sunduğu tüm bulmacaları çözebilmek için çaresizce bir hamle mi yapacaksınız? Seçim size kalmış. Oyunun demo versiyonunu aşağıda verdiğimiz linklerden indirebilirsiniz.

PlayStation Store
Xbox Store

Derecelendirme yok

Derecelendirmek İstermisiniz?