Infinity – O Ekranlı Honor View 11 Paris’te Tanıtılacak!

6 Aralık 2018 0 Yazar: Burç Coşkunkan

Huawei‘nin alt markası Honor, 2018’in ardından 2019’u da adından sıkça söz ettirecek gibi. Firmanın ilk Infinity – O ekranlı akıllı telefonu Honor View 11 22 Ocak’ta resmen tanıtılacak.

Çin merkezli Huawe’nin daha çok gençlere hitap eden markası Honor, 2019 yılında yeni ürünlerini duyurmak için sabırsızlanıyor gibi görünüyor. Şirketin küresel halkla ilişkiler müdürü Bhavya Siddappa, Honor View 11’in tanıtımı için hazırlanan basın görselini Twitter hesabı aracılığıyla  paylaştı. Siddapa ilgili paylaşımı daha sonra kaldırsa da, verdiği ipuçlarının internette saklanmasını engelleyemedi.

Paylaşılan görselde View 11’in ismi geçmese de, Honor’un Barcelona’da düzenlenecek olan Dünya Mobil Kongresinden bir ay sonra  22 Ocak tarihinde Fransa’nın başkenti Paris’te yeni bir telefonu tanıtacağı görülüyor. Honor View 10 şubat ayının başında tanıtıldığı için takipçisinin ocak ayının sonunda tanıtılması ihtimali de kulağa oldukça mantıklı geliyor.

İlgili görselde Paris’in ve Fransa’nın sembolü Eyfel Kulesi, ince bir telefon çerçevesi içinde gösteriliyor. Bu çerçeve içinde sol üst köşede kalan dolunay ise Honor View 11’in ekranınında ön kamera için bir boşluk bulunacağı konusunda ipucu veriyor. Bu da Honor View 11’in Honor markasın altında ilk Infinity – O ekrana sahip modeli olacak anlamına geliyor. Huawei’nin bu cihazdan çok daha önce 17 Aralıkta ilk Infinity – O ekrana sahip modeli Nova 4’ün tanıtılacağını ekleyelim.

Bhavya Siddappa, Honor View 11 ile daha önce görülmemiş ölçüde net fotoğraflar çekmenin mümkün olacağını belirtiyor. Bu da kameranın akıllı telefonun öne çıkan özelliklerinden biri olacağını gösteriyor. Bunun doğruluğunu görmek içinse 22 Ocak’ı beklemek gerekiyor.

Kaynak: Pocket-lint

Derecelendirme yok

Derecelendirmek İstermisiniz?