EMUI 9 Kararlı Sürüm Güncellemesinin Yayınlanacağı Tarih Belli Oldu

6 Eylül 2018 2 Yazar: Burç Coşkunkan

Huawei tarafından geliştirilen Android 9 Pie tabanlı arayüz yazılımı EMUI 9.0’ın yayınlanacağı tarih belli oldu.EMUI 9.0 16 Ekim itibariyle kararlı sürüm olarak cihazlara dağıtılacak.

Huawei geçtiğimiz hafta Berlin’de düzenlenen IFA 2018 fuarı kapsamında tanıttığı Kirin 980 yonga setinin yanı sıra, akıllı telefonlarında kullandığı arayüz uygulaması EMUI 9.0′un da duyurusunu gerçekleştirmişti. İlk olarak Beta yazılımını Huawei Mate 10, Huawei Mate 10 Pro, Huawei P20, Huawei P20 Pro, Honor 10, Honor View 10, Honor Play modellerinde sunduğu EMUI 9.0 arayüzü birçok yeniliğin yanı sıra yapay zeka özellikleriyle kullanıcıları bir hayli memnun edecek gibi görünüyor. 

Mate 20 Lite’ın En Canlı En Net Görüntüleri Paylaşıldı!

Firma tarafından gelen yeni bilgilere göre, 16 Ekim’de Mate 20 ailesinin tanıtımının gerçekleşmesinden sonra Android 9 Pie üzerine kurulu olan EMUI 9’un kararlı sürümünün dağıtımına başlanacak. Bu sayede kullanıcılar Beta yerine kararlı sürüme geçerek daha sorunsuz ve kaliteli bir arayüze kavuşacak. Kararlı sürüme ilk sahip olacak olanlar ise daha önce Beta yazılımını cihazlarına yükleyenler olacak

Ülkemizde de satılan Huawei cihazlarından yukarıda belirttiğimiz modellerden bir tanesini kullanıyorsanız sizde beta programına katılmayı deneyebilir veya güncellemenin OTA üzerinden cihazınıza gelmesini bekleyebilirsiniz. Şuan için 16 Ekim’de ilk olarak hangi cihazlara geleceği belli olmasa da yıl sonuna kadar beta programına alınan dokuz cihaz için güncellemenin sunulması bekleniyor. Beta programına dahil olmak için BURADAKİ linke tıklayıp, istenen adımları gerçekleştirebilirsiniz.

Biyer Teknoloji’den Hediye Yağmuru

3/5 (2)

Derecelendirmek İstermisiniz?