General Mobile GM9 Pro 11 Eylül’de Tanıtılacak

30 Ağustos 2018 1 Yazar: Burç Coşkunkan

Yerli akıllı telefon üreticisi General Mobile, basın mensuplarına gönderdiği maille birlikte General Mobile GM 9 Pro ile İstanbul İkitelli’deki yeni fabrikanın tanıtımına davet etti.

Dünyada 33 ülkeye akıllı telefon ihracatı gerçekleştiren özellikle ülkemizde en çok satılan akıllı cep telefonu markalarından birisi olan General Mobile, tüm basın mensuplarına gönderdiği davetiye ile birlikte yeni modeli GM 9 Pro‘nun tanıtılacağı etkinlik tarihini duyurdu. Firma tarafından bugüne kadar tanıtılan en güçlü model olarak karşımıza çıkması beklenen yeni akıllı telefon Google işbirliği ile Android One projesi kapsamında geliştirilmiş

General Mobile tarafından gönderilen basın davetiyesinde sadece yeni cihazının tanıtımını gerçekleştirmeyeceğini belirterek, tüm basın mensuplarını İstanbul İkitelli’de 100 milyon TL’lik yatırımla inşa ettiği yeni teknoloji fabrikasına da davet etti.

Şirket, yeni akıllı telefonu hakkında herhangi bir ipucu vermekten çekinse de yakın kaynaklar tarafından bir takım raporlar sızdırıldı. Buna göre Snapdragon 660 yonga setinden gücünü alacağı düşünülen cihazın arka tarafında çift kamera sensörüne yer vermesi bekleniyor. Arkada yer vereceği çift kameranın tasarımı da Huawei P20 modelinde olduğu gibi dikey olarak konumlandırılması bekleniliyor. Cihazda sadece donanımsal olarak değil tasarımsal olarak da  modern çizgilere yer verilmesi beklenilirken, şu anda sadece net olan bilginin cihazın çıkış tarihi ve isminin GM 9 Pro olması olduğunu söyleyebiliriz.

 

En İyi Yerli Akıllı Telefonları Sizin İçin Listeledik

General Mobile GM 9 Pro‘nun tanıtımına kadar cihazla ilgili herhangi ipucu vermeyeceğini ve tüketicilere en modern tasarımlara sahip akıllı telefon ile karşılarına çıkacaklarını belirtelim.

İşte şirket tarafından basın mensuplarına gönderilen mail;

Değerli Basın Mensubu, Türkiye’nin yüzde yüz yerli cep telefonu markası olarak 100 Milyon TL yatırımla İstanbul İkitelli’de hayata geçirdiğimiz ve Türkiye’nin en büyük yerli akıllı telefon fabrikası olan üretim merkezimizi ilk olarak siz değerli basın mensupları ile tanıştırmayı arzuluyoruz. Bu vesileyle, Türkiye’de ve dünyanın 33 ülkesinde kullanıcılarla buluşan ürünlerimizin ana üretim üssü olan fabrikamızda üretimine başlanan yeni modelimiz GM 9 Pro’yu da ilk olarak sizler deneyimleyebileceksiniz. 11 Eylül Salı günü düzenleyeceğimiz fabrika gezisinde ve GM 9 Pro lansmanında sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız. 

Biyer Teknoloji’den Hediye Yağmuru

3/5 (5)

Derecelendirmek İstermisiniz?