Huawei P10 İçin Güncelleme Dağıtılmaya Başladı

27 Ağustos 2018 0 Yazar: Burç Coşkunkan

Huawe’in geçen yıl duyurduğu amiral gemi modellerinden P10 için yeni bir güncelleme yayınlanmaya başlandı. Yayınlanan güncelleme, GPU Turbo yazılımından önceki son güncelleme olabilir.

Mart ayında Android 8.0 Oreo işletim sistemi ve EMUI 8.0 arayüz sürümüne kavuşan Huawei P10 modeli, sık sık güncellenmeye devam ediyor. Şimdi ise Avrupa cihazları başta olmak üzere tüm P10 kullanıcılarına 116 MB büyüklüğünde bir güncelleme dağıtılmaya başlandı. VTR-L09 8.0.0.375 (C432) yapı numarasına sahip olan güncelleme içerisinde; Google Ağustos güvenlik yaması, hata düzeltmeleri, sistem kararlılığı ve çeşitli geliştirmelerin yer aldığı ifade ediliyor. Güncelleme yalnızca OTA (şebeke) üzerinden dağıtılacak ve herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmayacak.

   

Eğer siz de bir Avrupa çıkışlı Huawei P10 akıllı telefonuna sahipseniz telefonunuzun menüsünden “Ayarlar > Sistem > Sistem güncellemesi” yolunu izleyerek güncellemenin cihazınıza gönderilip gönderilmediğini kontrol edebilirsiniz. Kısa süre içerisinde P10 Plus için de başlayacak olan güncelleme bugün yarın ülkemiz kullanıcılarına da açılması bekleniyor.

Huawei Mate 20 Serisi ve Tasarımsal Detayları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi dağıtılan güncelleme GPU Turbo yazılımından önceki son güncelleme olabilir. Huawei’n güncelleme haritasına baktığımız zaman P10 ve P10 Plus cihazlar için GPU Turba yazılımının Kasım ayını işaret ettiğini belirtelim.

Derecelendirme yok

Derecelendirmek İstermisiniz?