Kış Yaklaşırken Game Of Thrones

26 Ağustos 2018 4 Yazar: Pınar Erdoğru

George R.R. Martin’in yazdığı kitap serisinden televizyona uyarlanan, tüm dünyada ve ülkemizde izlenme rekorları kıran Game Of Thrones‘un  7. sezonunun her bölümü reyting rekorları kırarken, dizinin  8. sezonunu merakla beklememek elde değil. 

                                                 

HBO’nun ünlü dizisi Game Of Thrones‘un  7.sezonda 4 bölümünün sızdırılmasıyla final sezonun gecikmesi kaçınılmaz bir gerçek doğrusu. Bu süreçte her türlü sızıntı ve oyuncuların açıklamaları ise adeta altın değerinde.

Game of Thrones’un en son bölümünde büyük bir savaş olacağı biliniyor ancak hikayenin gidişatı hakkında oyuncuların ağzını da bıçak açmıyor. Yalnızca Hindustan Times‘a bir röportaj veren Nathalie Emmanuel; “Final sezonun çok tatmin edici olduğunu söyleyebilirim. Son birkaç sezondur mücadelenin daha da sertleştiğini dördük. Henüz kapanmamış bir sürü hesap var. Bu anlamda dizinin temposunun artacağını söyleyebilirim. ifadelerini kullandı.

Nathalie Emmanuel (Missandei)

Dizi 8. sezonda sadece 6 bölüm olarak ekranlara gelecek ve 2019’un ilk yarısında yayınlanacak. Her bölümün en az iki saat olacağına dair hayran teorisi boşa çıktı ancak HBO yönetimi final sezonun bölümlerinin yeterince tatmin edici uzunlukta olacağını söyledi.

Yeni Game Of Thrones Oyunu Mobil Platforma Geliyor

Dizininde dediği gibi ”WİNTER IS COMING!!”.

Dizinin 8. Sezon fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz:)

 

Derecelendirme yok

Derecelendirmek İstermisiniz?